TÜRK OLMAK!..

HİÇ BİR "TÜRK"ÜN BU DÜNYADAKİ GÖREVİ SONA ERMEZ!.. BU BİR "BAYRAK" YARIŞIDIR!.. HER "TÜRK"ÜN SON NEFESİ GÖKLERE ULAŞIR İKEN , "TÜRK MİLLETİ'NİN ÖLÜMSÜZLÜĞÜ"NÜN BİR NİŞANESİ OLARAK BİR BAŞKA "TÜRK"E "NEFES" OLUR.

Yüreğim ALLAH ve VATAN aşkı ile yanar, TÜRK'lüğümü şeref sayarım.

Ben ne işbirlikçi yobazlığın kirlettiği sağcılık, ne de vatansız komünistlerin kirlettiği solculuk tanımlamasının içine girmem.

Ben TÜRK'üm, sağ veya sol değil, dışarıdan gelen hiçbir fikre tenezzül etmeyecek kadar şuurlu olduğuna inandığım Türk milletinin tek gerçek merkezindeyim. Doğrudan doğruya TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM.

Kesin olarak belirteyim ki, ben İSLAM dininde HZ. MUHAMMED'den, TÜRKÇÜLÜK'te de ATATÜRK'ten başkasına bağlı değilim.

Hiç bir PARTİ, DERNEK veya TARİKAT'la ilişkim yok.

Onun içindir ki, kendini TÜRKİYE'ye veya İSLAM'a adamış gibi gösterip de, bin bir entrikanın içinde olan; çeşitli PARTİ, DERNEK ve TARİKAT'a mensup, hatta midesinden dışa bağlı bu kişileri şiddetle tenkitten kaçınmıyorum.

Ben kararlıyım!.. Sesimi en az bu sefil varlıklar kadar duyuracağım. Onlardan daha cesur, daha kesin ifadelerle TÜRKİYE'nin ve TÜRKLER'İN GELECEĞİ hakkındaki düşüncelerimi dile getireceğim.

Ve DEVLETİMİZİN, MİLLETİMİZİN, VATANIMIZIN, DİNİMİZİN DÜŞMANLARI'na duyduğum kini onlardan daha gür bir sesle haykırmaya devam edeceğim!..

Öyle haykıracağım ki, ödleri patlayacak.Sinecek delik arayacaklar!..

Böyle düşünmemin bir TEK SEBEBİ var:

DEVLETİMİZİN DIŞ DÜŞMANLARI, onu yıkmak, MİLLETİMİZİ PARÇALAMAK ve VATANIMIZA EL KOYMAK İÇİN açıktan değil de; İÇİMİZDEKİ HAİNLERİ KULLANARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEDİRLER.

Bu HAİNLER de DEVLET'in bekası için elzem olan MİLLİ BİRLİK, DİL, DİN, TARİH, BAYRAK, ORDU ve TAM İSTİKLAL gibi TEMEL ve asla BİRBİRİNDEN AYRILMAZ ESASLAR'dan bazısını sözde savunup, diğerlerine açıktan saldırmaktadırlar.

Bu şerefsiz kişiler bazen sadece hedef aldıkları esasa dil uzatsalar da, çoğu zaman hepsinin yılmaz savunucusu ve TİMSAL'i olan ATATÜRK'e ve TÜRK ORDUSU'na hücum etmektedirler.

Hem bu HAİNLER, hem de onların EFENDİLERİ gayet iyi biliyorlar ki, ATATÜRK SEVGİSİ, ASKER SEVGİSİ ortadan kalkarsa, bu temel ve birbirinden ayrılmaz esasların MANEVÎ HAMİSİ kalmayacaktır!..

Esaslardan birisini yıkmaya muvaffak olurlarsa, TÜRKİYE CUMHURİYETİ yıkılacaktır!

TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin yıkılması demek, sadece bizlerin değil, bütün DÜNYA TÜRKLERİ'nin ve hatta tüm MÜSLÜMANLAR'ın sonunun gelmesi demektir!..

Çünkü ANADOLU TÜRKLERİ 1000 yıldır esaret ve işgâl görmemiş TEK TÜRK DEVLETİ'ne sahiptir!..

Çünkü TÜRKİYE 1096'dan beri HAÇLILAR'a karşı direnebilen TEK MÜSLÜMAN ÜLKE'dir!..

1918'deki HAÇLI SEFERİ'ni hezimete uğratan da ATATÜRK'tür!..

ATATÜRK ve TÜRK ORDUSU sadece TÜRKİYE'nin değil, DÜNYA TÜRKLERİ'nin, DÜNYA MÜSLÜMANLARI'nın, ve bütün MAZLUM ÜLKELERİ'nin KURTULUŞ ümididir!

Onun içindir ki, ben kimseyi ATATÜRK'e ve TÜRK ORDUSU'na sövdürtmem!..

Fikirleri müzakere edilebilir, hatta onun döneminde çıkartılmış olan bazı kanunlar değiştirilebilir, ama ATATÜRK'e sövmek, TÜRK ORDUSU'na sövmek, ANA'mıza, ATA'mıza sövmek gibidir. Ucu mutlaka bize dokunur.

Buna asla izin vermem!..

Verene de müsamaha etmem!..

Yaşam: Ölümü hak etmektir.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DiYENE!..

Özkan BOSTANCI

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !